Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

   Informacje o cookies ROZUMIEM

Koncerty podsumowujące rok szkolny 2015/2016

 

W sobotę 11 czerwca 2016 roku odbyły się już po raz kolejny, koncerty podsumowujące rok szkolny 2015/2016 Prywatnego Ogniska Muzycznego w Nowym Tomyślu. Ognisko działa już 5 lat. Zaprezentowanie się na koncercie nie było obowiązkowe, mimo to chętnych było sporo.

Odbyły się aż trzy koncerty, dla najmłodszej, średniej i najstarszej wiekowo grupy uczniów. Sala widowiskowa Nowotomyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wypełniona była po brzegi. Adepci sztuki zaprezentowali swoje umiejętności na pianinie, keyboardzie, gitarze, gitarze basowej, skrzypcach i perkusji. Zaprezentowało się również duża grupa wokalistów. Brawa widowni i uśmiechnięte twarze wykonawców świadczyły o miłej atmosferze, zadowoleniu i przyjemności jaką sprawiało wykonywanie i słuchanie muzyki różnego rodzaju, od muzyki poważnej, przez piosenki dziecięce, ballady i rocka.

Większą część koncertu rozbrzmiewała muzyka rozrywkowa, która jest bardzo popularna i lubiana przez uczniów ogniska. Na scenie można było usłyszeć popisy solistów, ale również zespołów. Duety, trio oraz większe zespoły zaprezentowały się w bardzo ciekawych instrumentacjach, i nie tylko. Koncerty były pełne muzycznych niespodzianek. Uczniowie wyrazili chęć kontynuacji nauki w przyszłym roku szkolnym i już myślą, i pracują, nad repertuarem kolejnych koncertów.

Anna Antuszewska

Galeria cz. I

Galeria cz. II

Galeria cz. III


 

 


stat4u