Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

   Informacje o cookies ROZUMIEM

Koncerty podsumowujące

W sobotę 3 czerwca, odbyły się trzy koncerty Prywatnego Ogniska Muzycznego w Nowym Tomyślu. Koncerty podsumowujące rok szkolny 2016/2017, odbyły się w sali widowiskowej Klubu Osiedlowego Nowotomyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

90 wykonawców, uczniów POM zaprezentowało swoje umiejętności na scenie, przy licznie zgromadzonej publiczności. Na scenie, solo a także w zespołach, zaprezentowała się klasa instrumentów klawiszowych, strunowych i perkusyjnych. Nie zabrakło też popisów wokalnych. Na scenie zaprezentowała się również grupa najmłodszych uczniów ogniska, których popisy spotkały się z ciepłym przyjęciem i dużymi brawami. Widownia miała okazję posłuchać wielu gatunków muzycznych, od melodii ludowych, ballad, jazz po rocka. Gratulujemy wszystkim wykonawcom za wspaniałe prezentacje. Obecność, uśmiech i brawa bliskich to z pewnością największa nagroda dla tych młodszych ale również starszych adeptów sztuki.

Czekamy na kolejne koncerty i zapraszamy do muzykowania z Prywatnym Ogniskiem Muzycznym.

Anna Antuszewska

Galeria


 

 


stat4u