Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

   Informacje o cookies ROZUMIEM

III Konkurs Piosenki „Co mi w sercu gra”

11 marca 2018 roku w Bolewicach w ramach III Weekendu Kulturalnego odbył się III Konkurs Piosenki „Co mi w sercu gra”. Był on skierowany do młodych miłośników śpiewu, którzy prezentowali się przed jurorami wykonując wybraną przez siebie piosenkę polskojęzyczną. W tym roku swój udział w imprezie zadeklarowała rekordowa ilość 61 uczestników.

Prywatne Ognisko Muzyczne w Nowym Tomyślu reprezentowali w tym konkursie:
- w kategorii do lat 9 - Zuzanna Pieprzyk,
- w kategorii 10-12 lat - Jeremi Szczechowiak,
- w kategorii 13-15 lat - Daria Kaniewska oraz Eliza Rybarczyk.

Poziom prezentacji muzycznych tego dnia był bardzo wysoki, przez co niełatwe zadanie miało jury oceniające występy, które tworzyli:
- przewodniczący: Paweł Gogoliński;
- członkowie: Agnieszka Elantkowska-Szymańska, Edyta Kaczmarek-Rogacz, Arkadiusz Kołtun.

Uczniowie POM wykonali wybrane utwory z ogromnym zaangażowaniem, zdobywając kolejne doświadczenie na swej muzycznej drodze. Decyzją komisji oceniającej wyróżnienie w kategorii solistów w wieku do 9 lat przypadło w udziale naszej uczennicy Zuzannie Pieprzyk za piękne wykonanie piosenki „Wszystko się zmienia”. Gratulujemy wszystkim biorącym udział w III Konkursie Piosenki w Bolewicach. Życzymy wytrwałości i samych pięknie brzmiących dźwięków.

Anna Antuszewska

Galeria


 

 


stat4u