Muzyczny Belfer i Spółka za nami...
W piątkowy wieczór 21 kwietnia, w sali widowiskowej Nowotomyskiego Ośrodka Kultury, odbył się piąty już z cyklu koncert "Muzyczny Belfer i Spółka". Koncert Prywatnego Ogniska Muzycznego w Nowym Tomyślu.
  
Koncert o tym samym tytule, lecz za każdym razem inny i zaskakujący
Koncert niepowtarzalny, wyjątkowy, wzruszający, nieprzewidywalny i pełen niespodzianek, o czym przekonała się bardzo licznie zgromadzona publiczność.
Na scenie zaprezentowali się Nauczyciele z zaproszonymi gośćmi, którymi są nasi Uczniowie ale także przyjaciele sympatyzujący z nami od wielu lat.
Koncert poprowadzili : niezastąpiona Pani Katarzyna Sukiennicka – "muzyczny belfer" oraz Uczeń - członek zespołów, aktor – Dylan Serrarens.
Podczas koncertu, na scenie stanęło aż pięć zespołów.
Cztery zespoły, których opiekunem artystycznym jest Pan Sebastian Koberling : Positive Vibes, Triola Band, N.O.I. oraz AfterBeat.
Piąty zespół został stworzony specjalnie na potrzeby koncertu, a powstał z inicjatywy Pana Jakuba Korbanka.
Zespoły działające przy POM, są bardzo zaangażowane w życie kulturalne naszego środowiska.
Grają na scenach mniejszych i większych. Swoją muzyką wspierają także akcje charytatywne.
Składają się z młodych muzyków bardzo otwartych na nasze projekty i wydarzenia za co gorąco Im dziękujemy.
Tego wieczoru na scenie pojawili się także wyjątkowi i wspaniali wokaliści. Muzyczną "spółkę" reprezentowali : Maja Kruk, Amelia Swojak z klasy Pani Emilii Kozłowskiej, Aneta Osiecka Filary, Blanka Kawa, Maja Hadyniak, Gosia Jabłońska, Kewin Szymczak z klasy Pani Katarzyny Sukiennickiej, Daria Kaniewska, Nikola Halasz, Zuzanna Pieprzyk z klasy Pani Barbary Orłowskiej i Antoni Zawalski, najmłodszy, 6 letni perkusista z klasy Pana Tomasza Nowaka.
Podczas koncertu mieliśmy okazję wysłuchać naszych wspaniałych, zaangażowanych, niezastąpionych Nauczycieli :
Panią Emilię Kozłowską w duecie z Panem Sebastianem Koberlingiem, Panią Katarzynę Sukiennicką wspierającą akompaniamentem fortepianowym swoje Uczennice, Pana Macieja Świtałę, prezentującego swój magiczny wokal i gitarę, Pana Jakuba Korbanka, akompaniującego na instrumencie klawiszowym zespołowi którego był pomysłodawcą oraz Pana Tomasza Nowaka, który zagrał w duecie ze swoim Uczniem Antkiem i wspierał perkusyjnie większość zespołów.
Na zakończenie koncertu, tradycyjnie już, został wykonany utwór Mrozu feat Tomson -"Bo jak nie my, to kto...?" Tym razem AfterBeat z zespołem AfterBeat w roli głównej z wszystkimi wykonawcami koncertu Muzyczny Belfer i Spółka.
Dziękujemy bardzo publiczności za tak liczne przybycie i za wysłuchanie naszego koncertu.
Muzyczna ekipa po raz kolejny potwierdziła, że mamy wspaniałą ekipę belfrów, nauczycieli, profesjonalistów, którzy swoją pasją zarażają i robią wszystko aby adepci sztuki muzycznej Ci mali i Ci więksi, muzykowali z przyjemnością dla siebie
i swojego otoczenia.
Dziękujemy wszystkim wykonawcom, Uczniom, przyjaciołom, sympatykom, czyli wszystkim tym, którzy tego wyjątkowego, muzycznego wieczoru zaprezentowali się fantastycznie na scenie.
Dziękujemy Rodzicom za wsparcie i pomoc. Dziękujemy muzycznym belfrom za przygotowanie i serce włożone w prezentacje. Dziękujemy Panu Zbyszkowi Celebąkowi za nagłośnienie i wszystkie efekty sceniczne. Dziękujemy Pani Dyrektor Beacie Baran za udostępnienie sali.
Dziękujemy Paniom z Nowotomyskiego Ośrodka Kultury za piękną muzyczną scenę a w szczególności Pani Elwirze Wolnej i Pani Ani Bąbelek, za naszą osobistą muzyczną ściankę.
Dziękujemy Państwu Leśniakom za fotografie, które z pewnością będą cudowną pamiątką. Dziękujemy Panu Waldkowi Ganda za nagranie i uwiecznienie tych wyjątkowych chwil.
Dziękujemy Wszystkim którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. Jesteśmy wdzięczni, wzruszeni. zmotywowani i szczęśliwi
Dziękujemy i zapraszamy na kolejne koncerty.
Bo jak nie my, to kto...?"
 
1
 
 
2
 
 
3
 
 
4
 
 
5
 
 
6
 
 
7
 
 
8
 
 
9
 
 
10
 
 
11
 
 
12
 
 
13
 
 
14
 
 
15
 
 
16
 
 
17
 
 
18
 
 
19
 
 
20