Super Girls
Olbrzymia dawka dobrego humoru, mnóstwo pozytywnej energii, porcja talentu pomieszana z nieustannie rozwijanymi umiejętnościami muzycznymi i olbrzymie zaangażowanie to cechy opisujące zespół Super Girls.

 To najmłodsza grupa działająca w POM od 2019 roku.
Sonia Cieślak, Zuzanna Pieprzyk, Michalina Kubicka na scenie czują się jak ryba w wodzie. Śpiewają, tańczą, a w wolnej chwili marzą o karierze aktorki czy piosenkarki.
Zawsze można na Nie liczyć. Gwarantujemy, że dziewczyny zarażą dobrym humorem nawet największego smutasa, a w ich towarzystwie nikt nie będzie się nudził.
W swoim repertuarze mają utwory z bajek, piosenki z list przebojów, kolędy, pastorałki, a także utwory patriotyczne. Super Girls wielokrotnie reprezentowały POM podczas lokalnych imprez artystycznych, festynów czy WOŚP.
Opiekunem artystycznym zespołu Super Girls jest Pani Cecylia Ślusarz, która ma nie lada wyzwanie by okiełznać ten olbrzymi potencjał energii drzemiący w dziewczynach.
Dziękujemy Pani Cecylii, za wszystko, za zarażenie młodych adeptek sztuki pasją do śpiewu, za promowanie, za fantastyczne prowadzenie zespołu, niesamowity kontakt
i kawał bardzo dobrej muzycznej roboty.
Zuzia, Misia i Sonia zawsze mogą liczyć na wsparcie swoich Rodziców, którzy dbają o to by dziewczyny na scenie wyglądały szałowo.
Drodzy Rodzice, za Waszą obecność, pomoc, zaangażowanie z serca dziękujemy.
Wierzymy, że przed dziewczynami wiele sukcesów muzycznych. Życzymy by pasja do muzyki prowadziła Super Girls przez kolejne lata.
Do usłyszenia na kolejnych koncertach.

Fotografia :
https://www.facebook.com/MojaFotografiaAnnaPawelczak

 

super girls